Kontakta Maxidoor

Dela sida

Kontaktuppgifter

Företaget
Organisationsnummer: 556216-6289
Företaget innehar F-skattesedel

Fyll i formuläret nedan

Ge oss relevant information kring din verksamhet så underlättar du för oss att ge dig ett passande svar på kort tid.

    Denna sida är skyddad av reCAPTCHA och Google, Privacy Policy och Terms of Service gäller. Genom att skicka dina uppgifter samtycker du till vår integritetspolicy.

    Ledning

    Jens Gustafsson

    VD, Produktionsutveckling, R&D

    +46 581 377 81
    +46 70 637 36 45
    jens@maxidoor.se

    Anna Birging

    Ekonomi / personalfrågor

    +46 581 377 87
    +46 70 386 75 70
    anna@maxidoor.se

    Försäljning/projektledning

    Håkan Andersson

    Projektledare stålpartier

    +46 581 377 82
    +46 70 605 74 38
    hakan@maxidoor.se

    Mauritz Andersson

    Sälj stålpartier

    +46 581 377 67
    +46 70 101 65 24
    mauritz@maxidoor.se

    Hampus Gustafsson

    Sälj täta ståldörrar

    +46 581 377 88
    +46 70 220 68 39
    hampus.gustafsson@maxidoor.se

    Marcus Tylebrink

    Säljare ståldörrar

    +46 581-789 700
    +46 70 329 47 00
    markus.tylebrink@maxidoor.se

    Produktionsledning

    Andreas Möller

    Produktionsledare

    +46 581-377 64

    Jerry Kvist

    Produktionsberedning stålpartier

    +46 581 377 69
    +46 70 386 75 68
    jerry@maxidoor.se

    Joakim Andersson

    Produktionsberedning
    R&D ståldörrar

    +46 581 377 63
    +46 70 289 15 11
    joakim.andersson@maxidoor.se

    Ronnie Claesson

    Inköp/logistik

    +46 581 377 86
    +46 70 303 71 52
    ronnie@maxidoor.se

    Mikael Eriksson

    Produktionstekniker

    +46 70 277 13 43
    mikael.eriksson@maxidoor.se

    Anette Hultman

    Montageledare/Koordinator

    +46 581 377 85
    +46 70 318 25 30
    anette.hultman@maxidoor.se